meblezakupy

Meble „szyte” na miarę (foto)

Idealne wnętrze to doskonale skomponowane ze sobą elementy wyposażenia – meble, tekstylia, dodatki. Szczególnie meble wybieramy tak, by oddawały nasze usposobienie i wpisywały w nasze gusta. Eleganckie, proste, klasyczne, nowatorskie w wyglądzie, zaskakujące – wszystkie znajdziesz w Centrum Meblowym „MEBEL-STYL” przy ul. Spacerowej w Świdnicy.

BlackRedWhite, Wajnert, Taranko, Wójcik, VOX, Meblik, Krysiak, Vero, Polipol – to tylko część marek, których wyroby znajdziemy w asortymencie sklepu. Korzystając z oferty sklepu, urządzamy wszystkie pomieszczenia począwszy od pokoju dziecinnego, salonu czy też gabinetu. Dużym zainteresowaniem cieszą się meble kuchenne. Firma realizuje zamówienia od projektu do końcowego montażu w domu klienta. Posiada też propozycję gotowych zestawów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Bogactwo asortymentu sprawia, że idealne meble dla siebie znajdą zarówno Ci, którzy doskonale wiedzą, czego szukają, ale też te osoby, które potrzebują inspiracji i pomysłu. Z myślą o nich profesjonalni doradcy przygotowali ciekawą ofertę i aranżacje, które pobudzają wyobraźnię i pomagają w komponowaniu zestawów mebli według najbardziej indywidualnych pomysłów. Co ważne, w sklepie znajdziemy dobre jakościowo meble, doskonale dopasowane nie tylko do gustów, ale też możliwości finansowych.

Centrum meblowe „MEBEL-STYL” to największy sklep meblowy w powiecie świdnickim. Istnieje od 2001 roku. Na 2000m2 powierzchni prezentowane są najnowsze kolekcje mebli i dodatków, w pełnej gamie stylów, materiałów i kolorów. Z myślą o osobach niepełnosprawnych zbudowano windę, która ułatwia przemieszczanie się po piętrach budynku.

Centrum Meblowe MEBEL-STYL, ul. Spacerowa 2-4, 58-100 Świdnica

Telefony: tel. (+48 74) 857 81 91, tel. (+48 74) 857 83 67

e-mail: kontakt@mebelstyl.pl

www.mebelstyl.pl

Zobacz również