Dolnośląski Związek Piłki Nożnej dokonał kilku istotnych zmian w startującej niebawem IV lidze. Piłkarze w pierwszej kolejce wybiegną na boisko 11-12 sierpnia, a nie jak pierwotnie zakładano tydzień wcześniej. Doszło również do korekt wśród występujących drużyn. Wobec wycofania się z rywalizacji Sudetów Giebułtów (grupa zachodnia), szczęśliwie do IV ligi wraca MPK Wołów, który zagra w ”świdnickiej” grupie wschodniej. Natomiast Prochowiczanka Prochowice zagra w grupie zachodniej.
Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
MKP Wołów – Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka – Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki
Kolejka 2 – 18-19 sierpnia
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki
Piast Nowa Ruda – Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa – Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Śląsk II Wrocław – Zjednoczeni Żarów
MKP Wołów – GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 3 – 25-26 sierpnia
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – MKP Wołów
Orzeł Prusice – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki – Piast Nowa Ruda
Kolejka 4 – 1-2 września
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów– Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Zjednoczeni Żarów
Kolejka 5 – 8-9 września
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 6 – 15-16 września
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
MKP Wołów – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice
Kolejka 7 – 22-23 września
Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów
Orzeł Prusice – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Zjednoczeni Żarów
Górnik Wałbrzych – GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica – Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa
Kolejka 8 – 29-30 września
GKS Mirków/Długołęka – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki
MKP Wołów – Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – Sokół Marcinkowice
Kolejka 9 – 6-7 października
Polonia-Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki – MKP Wołów
Piast Nowa Ruda – Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Kolejka 10 – 13-14 października
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
Kolejka 11 – 20-21 października
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Piast Żerniki – Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo
Kolejka 12 – 27-28 października
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice – Piast Żerniki
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Kolejka 13 – 3-4 listopada
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław
Kolejka 14 – 10-11 listopada
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
MKP Wołów – Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki
Kolejka 15 – 17-18 listopada
Piast Żerniki – Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław – MKP Wołów
Kolejka 16 – 24-25 listopada
Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko –MKP Wołów
Śląsk II Wrocław – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki – Polonia Trzebnica
Kolejka 17 – 24-25 listopada
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice – Unia Bardo
Zjednoczeni Żarów – Śląsk II Wrocław
GKS Mirków/Długołęka – MKP Wołów