Dzień ChłopakaKANNkonkurs

Kosmetyki na Dzień Chłopaka (KONKURS)

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wspólnie ze świdnicką marką kosmetyków dla mężczyzn KANN przygotowaliśmy niespodziankę, w której do wygrania jest zestaw kosmetyków dla mężczyzn.

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym na naszym profilu internetowym na facebooku napisać, dlaczego kosmetyki powinny trafić właśnie do Ciebie (komentarz musi mieć charakter publiczny). Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 1 października do godz. 10.00. Rozstrzygnięcie odbędzie się do godz. 12.00 1 października. Zapraszamy do zabawy.

KANN to marka kosmetyków dla mężczyzn, która debiutuje właśnie na świdnickim rynku. Za nią stoi dwójka świdniczan – Anna i Kacper Połochajło-Migda. Jak sami zgodnie przyznają, pomysł na biznes zrodził się przypadkowo. – Idea zrodziła się z potrzeby. Szukałam idealnych kosmetyków dla męża. Nie znalazłam ich. Wtedy zaczął kiełkować pomysł, by takie stworzyć – mówi Anna Połochajło-Migda.

 

Regulamin akcji:

I ORGANIZATOR

1. Organizatorem konkursu “Kosmetyki na Dzień Chłopaka” jest Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K. Norwida w Świdnicy wydawca biuletynu „Moja Świdnica” z siedzibą przy ul. Franciszkańskiej 18, 58-100 Świdnica;

II MIEJSCE I TERMIN

1. Akcja trwa od 27 września do 1 października.

2. Konkurs rozpoczyna się 27 września i trwa do 1 października. W tym czasie przyjmowane są zgłoszenia do konkursu.

III CELE AKCJI

1. Celem projektu jest wybór komentarza, który zostanie nagrodzony.

IV UCZESTNICTWO

1. Ostateczny termin wysyłania zgłoszeń upływa 1 października.

2. Zgłoszenia należy umieszczać na profilu facebookowym “Moja Świdnica” pod postem konkursowym. Muszą mieć one charakter publiczny.

3. Zgłoszenie musi mieć formę komentarza pod postem.

4. Zgłoszenie musi zawierać odpowiedź na pytanie, dlaczego kosmetyki powinny trafić do Ciebie.

5. Udział w akcji jest bezpłatny

V ZWYCIĘZCY

1. 1 października do godz. 12.00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Wyniki zostaną opublikowane na stronie www.mojaswidnica.pl i na FB wydawnictwa.

VI NAGRODY

1. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody dla zwycięzcy – zestaw kosmetyków dla mężczyzn marki KANN.

2. Nagrody nie podlegają wymianie na inne bądź na gotówkę.

3. Werdykt organizatorów jest nieodwołalny i nie podlega negocjacji.

VII POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Poprzez zgłoszenie i udział w akcji uczestnik,  rodzic lub opiekun prawny Uczestnika wyraża zgodę na:

– wzięcie udziału w akcji na warunkach określonych w niniejszym regulaminie;

– przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uczestników w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia akcji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 roku Dz. U. Nr 133 poz. 883);

– opublikowanie przez Organizatora na łamach stron internetowych, portali społecznościowych oraz w informacjach medialnych wizerunku uczestnika oraz w uzasadnionym przypadku, imienia i nazwiska uczestnika.

2. Regulamin reguluje wszystkie postanowienia akcji.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie, w szczególności w zakresie terminu i nagród, ogólnych warunków.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania akcji bez podania przyczyny.

 

 

Zobacz również