doradztwoTrutnov i Świdnica razem dla biznesu

Doradzą młodym rodzicom

Kończy Ci się urlop macierzyński, wychowawczy i zastanawiasz się, co dalej robić? Czy wrócić do starej pracy? Zacząć nową? A może rozpocząć działalność gospodarczą i pracować na własny rachunek? Z myślą o rodzicach, którzy stoją przed takim dylematem, organizowane jest spotkanie w ramach projektu „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu”, które odbędzie się we wtorek, 19 lutego o godzinie 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy więc zainteresowane osoby o potwierdzenie swojej obecności do piątku, 15 lutego na adres mailowy:  m.babisz@um.swidnica.pl  lub telefonicznie: 74/ 856 28 89

Plan spotkania:
godz. 17.00 – powitanie gości– Szymon Chojnowski, wiceprezydent Świdnicy
godz. 17.05- 17.15 – „O projekcie i współpracy” – Anna Skrzypacz, dyrektor Wydziału Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego UM w Świdnicy
godz. 17.15- 18.00 – „Jak wygląda twoja kondycja finansowa oraz ile kosztuje realizacja marzeń?” – Agnieszka Lisowska (Ambasadorka programu „Kobieta i pieniądze”)
godz. 18.00 – 19.00 – „Możliwości pozyskania środków na założenie działalności gospodarczej”– Alicja Dźwiniel (Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich).

Zobacz również